Vrácení zboží a reklamace

   
 
Oddělení
 
Velikosti
 
Značky
 
 

Jak vrátit nevyhovující zboží?

ZÁSILKOVNOU - zboží odneste na pobočku Zásilkovny (zkontrolujte prosím, že vybraná pobočka umožňuje zaslat balíček zpět). obsluze sdělte PIN kód 96416910 a Vaše jméno. Vyžádejte si u obsluhy potvrzení o zaslání balíčku. Maximální hmotnost je 5 kg - v případě, že vracíte větší balíček, využijte prosím jiného dopravce. Na místě nic neplatíte - služba je zpoplatněna částkou 59 Kč, kterou odečteme z hodnoty vratky.

DOPRAVCEM - zboží zašlete přes jakéhokoliv dopravce přímo  na adresu Věra Ryšánková, Chelčického 929, 41301 Roudnice nad Labem - nikoliv na výdejní místo např. v případě Zásilkovny.

 

Další podmínky

1) V souladu se zákonem č.367/2000 ze dne 14.září 2000 umožní provozovatel online secondhandu www.detsky-svet.com nakupujícímu během 14 dnů od obdržení tohoto zboží bez udání důvodu vrátit.

2) Vracené zboží však musí být ve zcela původním stavu (neprané a nežehlené), v ideálním případě označeno původním identifikačním štítkem.

3) Před odesláním zásilky s vraceným zbožím je nakupující povinen na tuto skutečnost prodávajícího upozornit, stačí zaslat email s informací a vrácení zboží.

4) Nakupující odešle vracené oblečení způsobem viz výše. Nevyhovující oblečení nelze vracet na dobírku, takto vracené zboží nebude prodejce přijímat.

5) Při splnění těchto podmínek a op doručení zásilky prodávajícímu bude uskutečněno s nakupujícím finanční vypořádání formou vrácení hodnoty zboží na účet do 10 dnů od obdržení daného zboží.

6) Veškeré náklady spojené s vrácením zboží hradí nakupující.

7) V souladu se zákonem neposlytuje prodávající záruku na použité zboží.

8) Prodávající si vyhrazuje právo ukončit po upozornění obchodní vztah s takovým nakupujícím, jehož reklamace jsou neúměrné nebo jeho nákupy jsou vyhodnoceny jako spekulativní.