Dětské oblečení

Dětské oblečení.

Jeho nákup může být občas věda.

Pokud máte malé miminko, vybíráte oblečky tak, aby se líbily hlavně Vám a miminko se v nich cítlo pohodlně. Kojenecké oblečení má mnoho variací, univerzální použití má kojenecké body nebo kojenecký overálek. Ostatní části oblečení lze libovolně kombinovat, např. kojenecké tričko + kalhoty, kojenecké triko + tepláčky, polodupačky s trikem i tričkem. Pokud je miminko v pohodlí domova oblečte jej do bavlněného overálku nebo koejencké teplákové soupravy. Pokud s miminkem vyrážíte do společnosti, oblečte chlapečka do košile a kalhot, košili můžete doplnit pletenou vestičkou; holčičkám budou slušet šatičky doplněné punčoškami.

Větší děti ocení oblečení s obrázky svých hrdinů. Chlapci milují Spidermany, Lego motivy, Buzze Rakeťáka, nadšení budou z trika s Peppa Pig. Holčičky mají své Barbie, Littlest Pet Shop, Peppa Pig a Hello Kitty. Všem dětem jistě udělá radost jakékoliv barevné dětské oblečení s vyšitým obrázkem.

Starší školní děti si vybírají sportovní mikiny s kapucí, slušivé tuniky a sukýnky. Kalhoty z jakéhokoliv materiálu nechybí v žádném dětském šatníku, lze je dopnit trikem, košilí, halenkou či tunikou. Nebojte se vklusu svých dětí a nechte je nosit to, co mají rádi a co se jim líbí.

Second hand v našem eshopu www.detsky-svet.com nabízí velké množství dětského oblečení pro všechny věkové kategorie. Vyberete oblečení pro miminko, dětem do školky i školy. Starší děti mohou vybírat samy, Vy jen zaplatíte :o).

   
 
Oddělení
 
Velikosti
 
Značky
 
 
Počet produktů: 0
Stránkování:
Velikost:
Pohlaví:
Řazení:

Nebylo nalezeno žádné zboží.

Strana 1/0