Ochrana osobních údajů

   
 
Oddělení
 
Velikosti
 
Značky
 
 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

1.         Registrací na www.detsky-svet.com udělujete souhlas společnosti Věra Ryšánková se sídlem Chelčického 929, 41301 Roudnice nad Labem, IČ: 74879600 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“)  a ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení), zpracovávala tyto Vaše osobní údaje:

-           jméno a příjmení

-           adresu

-           e-mail

-           telefonní číslo

 

2.Kupující nemá povinnost poskytnou své osobní údaje. Poskytnutí osobních údajů je nutné pro uzavření a plnění smlouvy a bez poskytnutí osobních údajů není možné smlouvu uzavřít či jí ze strany prodávajícího plnit. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány do odvolání tohoto souhlasu.

3.         S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti: Věra Ryšánková, Chelčického 929, 41301 Roudnice nad Labem, email: info@detsky-svet.com.

4.         Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem v elektronické podobě, Osobní údaje pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

a.         Poskytovatel softwaru: Netshops - Václav Cehlárik

b.         Služby dalších poskytovatelů zpracovatelských softwarů osobních údajů společnost nevyužívá.

5.         Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

-           vzít souhlas kdykoliv zpět,

-           požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

-           požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

-           vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

-           požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

-           v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.